Ekoškola

menu

úvodní stránka
historie školy
naše škola
školská rada
kontakty
zaměstnanci
mateřská škola
školní družina
školní jídelna
kroužky, nepovinné předměty
rozvrhy hodin
projektové vyučování
dokumenty
rozpočet
testování žáků
naše práce
fotogalerie
registr oznámení
napište nám
autor stránek
poslední aktualizace
25. 9. 201
7

inspekce

inspekční zpráva

Školní mléko

dotované výrobky

 

fotogalerie - školní rok 2009/2010


Základní škola v Korytné získala významné ocenění

Dne 4. května 2010 byla Základní škola v Korytné oceněna hejtmanem Zlínského kraje MVDr. Stanislavem Myšákem a PhDr. Stanislavem Minaříkem, vedoucím odboru školství, mládeže a sportu ve Zlínském kraji, za vynikající práci v oblasti rizikového chování žáků. Z celkového počtu 248 patřila naše škola mezi 16 škol z celého Zlínského kraje, které byly slavnostně vyhodnoceny za nejlepší Minimální preventivní program. Hlavním cílem veškeré práce je nabídnout dětem takové aktivity, které smysluplně vyplní jejich volný čas, a předchází tak výskytu možných problémových situací. 
Jako projev úcty a poděkování převzali ředitelka školy Mgr. Šárka Kršiaková, školní metodička prevence Jaroslava Málková a starosta obce Korytná Vladimír Janča na slavnostním vyhodnocení ve Střední pedagogické škole v Kroměříži z rukou Mgr. Josefa Slováka, radního Zlínského kraje pro oblast školství, mládeže a sportu, pamětní medaili a spoustu upomínkových darů. K celkové gratulaci se připojili i statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje pan Libor Lukáš a paní PhDr. Jarmila Peterková, zabývající se prevencí sociálně patologických jevů ve Zlínském kraji.

Podrobnosti (ZDE)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diplom MŠ

Diplom ZŠ 

naši školu podporuje
Ovoce do škol

to jsme my

videa

domácí úkoly

Knihovna Korytná

EU peníze školám

Slovácký deník


články